0(530) 972 52 17 0(216) 415 44 45
0(530) 972 52 17 0(216) 415 44 45

Babalar Basket Maçı – Hakan KÖRPİ Yazısı.

Babalar Basket Maçı – Hakan KÖRPİ Yazısı.

Merhaba ,
Gectigimiz hafta babalarla basket maçı ve eglence vardı salonda .
Ziya Koç u ve tüm ekibi bu güzel organizasyonundan dolayı tebrik etmek istiyorum. En önemliside Hilmi Ege nin babası Gakgoş Murat Çelik i tebrik etmek istiyorum.
Tüm maç boyunca çocuklara Spor kuralları cercevesinde saldırdı , Hoplattı , Kıstırdı , Celme taktı , Topa ayakla müdahale etti hani tribün diliyle dövdü desek yeri var .Ama tüm cocuklar onu kucakladılar alkışladılar.İnanılmaz güzel bir enerji ve sevgi cemberi kurdu tüm cocuklarımızla . İmrenerek ve azıcıkta kıskanarak seyrettim güzel dostumu . Buydu işte olması gereken Sporu eglenceye dönüştürmek . Sevgi seli oluşturmak . Ziya Koç bunu çok iyi başarmıştı cocuklar üzerinde Şimdi de sıra bizlerde ve ilk güzel örnekte Murat kardeşimden geldi. Düşünün Can bir FB olarak GS Formalı Murat abisinle fotograf cektiriyor ( İmza almayı unutmuş ama ) ve WhatsApp da profil fotografı yapıyor bu fotografı . Aramızda kalsın ama daha bizim beraber fotografımızı hiç koymadı profiline.
Bu güzel örnegin ve sevgi cemberinin büyüyerek cogalması dilegiyle Elazızli degerli Gakgoş Kardeşim Murat ı tebrik ediyorum. Bu arada kendisinden 16 altın kuralı iyice okumasını ve uygulamasını rica ediyorum. Yoksa cocuklar alkışlayacak Hakem ve Koçlar kırmızı kart göstererek tribünden dışarı atacaklar haberi olsun Benden söylemesi .
Sevgiyle Kalın